Ekologia i edukacja od najmłodszych lat! Byliśmy gośćmi na Festynie Ekologicznym!
Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Festynie Ekologicznym organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie.
Z radością wsparliśmy organizację tego wydarzenia!
Wspólnie udowodniliśmy, że dbanie o planetę to świetna zabawa. Dzieci wraz z rodzicami:
- uczyły się prawidłowej segregacji odpadów,
- rozwiązywały eko-zagadki,
- tworzyły niesamowite manekiny z recyklingu w duchu zero waste!
Podczas festynu rozstrzygnięto też konkurs ekologiczny – przepiękne prace dzieci można podziwiać w holu przedszkola. Naprawdę warto zobaczyć je na żywo!
Dziękujemy Dyrekcji przedszkola za zaproszenie i świetną współpracę, a dzieciom i rodzicom za niesamowitą energię i zaangażowanie.
Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak wspaniałe, lokalne inicjatywy!



