Nabór na stanowisko elektryk / elektryk automatyk

  • 30.04.2024

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
 w Hrubieszowie

poszukuje kandydatów na stanowisko

Elektryk/ Elektryk automatyk

Miejsce pracy: Hrubieszów, Stacja Uzdatniania Wody

 Kandydat powinien posiadać:

  • wykształcenie zawodowe elektryczne, pożądana wiedza z zakresu automatyki
  • uprawnienia SEP D+E, mile widziane powyżej 15 kV
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności szybkiego diagnozowania problemów oraz samodzielności w działaniu
  • staranności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • silnej motywacji do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Główne zadania na stanowisku:

  • obsługa napędów elektrycznych,
  • obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych,
  • diagnozowanie awarii i ich usuwanie,
  • zapewnianie bezpieczeństwa i ciągłości funkcjonowania pracy urządzeń
     w Przedsiębiorstwie,
  • wyszukiwanie obszarów w pracy urządzeń, które wymagają usprawnień,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV (zawierające: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia) do dnia 24 maja 2024 r. na sekretariat Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. ul. Krucza 20, 22‑500 Hrubieszów.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez PGKiM Sp. z o.o.  z siedzibą w Hrubieszowie, prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich  w kolejnych naborach prowadzonych przez PGKiM Sp. z o.o.  z siedzibą w Hrubieszowie przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. z siedzibą w Hrubieszowie ul. Krucza 20 , 22‑500 Hrubieszów, sekretariat@pgkimhrubieszow.pl, tel. 84 535 38 11.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest poprzez adres e-mail: iod@pgkimhrubieszow.pl.
  3. Pani/Pana dane osobowe zakresie wskazanym przepisami prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:
    • działanie na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy (art.6 ust.1 lit.b RODO);
    • konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art.6 ust.1 lit.c RODO), w związku z art. 221  Kodeksu pracy;
    • zgoda wyrażona dobrowolnie przez Panią/Pana dla określonego celu przetwarzania (art.6 ust.1 lit.a RODO).
  1. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty, z którymi administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.
  2. Pani/Pana dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów  przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przechowywane przez 12 miesięcy. Dane osób przyjętych do pracy będą przechowywane w aktach osobowych pracownika zgodnie z przepisami prawa pracy.
  1. Przysługuje Pani/Panu, prawo do:
    • dostępu do danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,
    • sprostowania danych osobowych, gdy są one nieprawidłowe lub niekompletne;
    • usunięcia danych osobowych,
    • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
    • wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). Jeżeli podstawą przetwarzania jest zgoda, ma Pani/Pan prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem.
  1. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.