Oferta pracy - Ładowacz nieczystości stałych

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
w Hrubieszowie

poszukuje kandydatów na stanowisko

Ładowacz nieczystości stałych

 

Miejsce pracy: Hrubieszów

Opis stanowiska:

-     Odbiór i załadunek odpadów komunalnych

-     Zbieranie worków z odpadami

-     Ręczny transport pojemników z odpadami oraz ich opróżnianie przy pomocy urządzenia znajdującego się na samochodzie (śmieciarka)

-     Odstawianie pojemników po ich opróżnieniu na ustalone miejsce

-     Dbałość o czystość miejsca opróżnianych pojemników

Wymagania:

-     Gotowość do pracy fizycznej

-     Dobra organizacja pracy

-     Zaangażowanie w powierzone obowiązki

-     Punktualność

-     Uczciwość i sumienność


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie lub osobiste składanie dokumentów - CV wraz z listem motywacyjnym w Sekretariacie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Hrubieszowie ul. Krucza 20, 22-500 Hrubieszów.

Informujemy uprzejmie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.